לפרטים וקביעת תור: 072-3712-103

זוגיות מאושרת – כללים וטיפים להתהוותה

מה אנו בעצם מחפשים בבן או ב הזוג שלנו? שני הדברים שכולם יעידו עליהם כמהותיים לקשר ואושר בזוגיות הינם: תקשורת ואינטימיות. יש לדעת למשל, שעם השנים המיניות דועכת, השנים עושות את שלהן, אנו פחות מטפחים את עצמנו, מה שגם תורם לדעיכה זו. רבים מאתנו, אף שוכחים להיות רומנטיים ולהפתיע את בת או בן הזוג.

במקום בו אין אינטימיות, ישנו מאבק כוחות מתמשך, עוינות ותחרותיות. בני זוג, שאינם חוששים לחשוף חולשה או קושי יהיו סמוכים ובטוחים כי בן הזוג או בת הזוג, יקבל אותם כפי שהם. זה בעצם המתכון עבור זוגיות מאושרת שתמשיך עם השנים ותתחזק.

עד כמה אתם נמשכים האחד לשנייה?

משיכה מינית היא התנאי הראשוני להתחלת הקשר, היות ובחיצוניות של בן או בת הזוג, אנו נמשכים וכאשר אנו מוצאים שאנו מתאימים, נשים תטפחנה את עצמן, תלמדנה מה הבן זוג שלהם אוהב שן לובשות, או איזה בושם מושך אותו יותר וכן הלאה. יש לציין, כי בני זוג, אשר נעים לתוך החיים, מביאים ניחוח חדש של זרימה וחושניות למפגש האינטימי שלהם מחדש. אנשים שיש להם סיפוק מיני בבית, לא יחפשו ריגושים בחוץ. זוג, אשר יש ביניהם תקשורת טובה, שהם פתוחים האחד לשנייה ישרדו טוב ויחסיהם יהיו יציבים ומאושרים. מחקרים מראים, כי תקשורת ופתיחות בין בני הזוג, תגרום להם לנהל זוגיות שתהיה מספקת, מפרה ומאושרת.

כמה אתם תקשורתיים האחד לשני

בני זוג, צריכים להתאים את עצמם לקשיים בתקשורת התוך אישית שלהם אנשים אשר לוקחים אחריות על ההתנהגות והתחושות שלהם, הם אלה שיהיו מאושרים בזוגיות שלהם. יש לדעת, כי זוגיות נבנית כל העת ויש להפסיק את ההרגלים האוטומטיים, מה שגורם לדעיכה ביחסים. צ'ארלס דארווין אמר פעם, כי" השורדים הם לא אלה שהם חזקים ביותר או האינטליגנטיים ביותר, אלה כאלה שמסתגלים מהר לשינוי"… בני זוג המעוניינים ביחסים יציבים בזוגיות טובה, צריכים להחליף את ההרגלים האוטומטיים שלהם ולאמץ הרגלים שיהיו טובים ונעימים לבן או בת הזוג גם אם הדבר כרוך בייעוץ זוגי.

זוגיות הם יחסים דו צדדיים ולכן יש להתאים עצמכם האחד לשנייה, לדעת מה עשוי לקומם או מה עשוי לגרום לנחת כשהאחת תורם לשנייה במערכת יחסים עדינה ומורכבת זו.

נבנה על ידי Sitexpress