לפרטים וקביעת תור: 072-3712-103

בעיות בזוגיות – דרכים לפתירתן

בכל יחסים בין זוגות, כשתקופת ההתאהבות תמה, מגיעה תקופת הפרידה שבה כל אחד שקוע בענייניו הוא. יש כאלה שמצליחים בכל זאת, לשמור על האחדות בזכות הדינמיקה היום יומית של בני הזוג. ישנה בעיה נפוצה בין בני זוג והיא הבעיה הרגשית, כאשר הרגש נשחק והיחסים הופכים להיות אורח חיים ומובנים מאיליהם זוג, עשוי להרגיש מנותק רגשית והפירוד רק גדל. יש כאלה שחושבים, כי אכן, אין מה לעשות כי זוהי דרך החיים, אך אם הדברים יוזנחו, הזוג עשוי להתגרש, כאשר אחד מהם, מחליט על פרידה .

על מנת להתגבר על בעיות בזוגיות והדרכים לפתירתן, יש להגיע ליועצים זוגיים, כך שיוכלו ליישר את ההדורים בדרכם ובאמצעות ניסיונם9 כמטפלים זוגיים מזה שנים.

להפיג את השעמום מחיי הזוגיות

מי שמעוניין לחיו חיי זוגיות עשירים ומספקים, כדאי כי בשלב הראשון יפיג את השעמום, באמצעות ספורט אקסטרים, יציאה לחופשה, הליכה לחוג חברתי או ריקודים סלוניים עם בת הזוג, כך שאם בני הזוג ימצאו תחביב משותף, הם ייהנו לשהות יחד וזה יהיה עבורם זמן איכות. בכדי להגיע לחיבור רגשי עמוק, יש לומר ולהבחין באמת ולא להסתיר כלום האחד מהשנייה. אנשים רבים מרגישים הרגשת תסכול ואשם, כאשר הם אינם מספרים את האמת, או שאינם פתוחים מספיק.

יש להתבונן בשורש הזוגיות, בכדי לחוות הצלחה. רשאית יש לוודא מה היה בתחילת היחסים בין בני הזוג. בתחילה הזוגיות היא בעצם רק בתאוריה. כאשר מתפתח הקשר בין הזוג, הם יתאהבו יתלהבו יכירו יותר טוב את האופי האחד של השנייה מה גורם לו או לה הנאה או מה לכעס.

אין זוג שלא רב

זה אמנם נכון שאין זוג שלא רב, אחרת אלה הם יחסים זוגיים לא נורמליים. גם מריבות נותנות "פלפל" לחיי הזוג, אך יש לדעת מה גבול הטעם הטוב ומתי הנורה האדומה שלכם אמורה להידלק. אם אתם כזוג, משוחחים על בעיות ופתרונן, יש להגיע לפתרון של 10%, מי שמבני הזוג יחפש פתרון של 100%, למעשה מה שהוא מעוניין, זה לשכנע את הבן זוג או הבת זוג, להסכים לדבריו. או שלחלופין המריבות, הופכות להיות תכופות, ומלוות באלימות מילולית, או פיזית.

זוגות רבים, מעוניינים כבר לאחר שהם כבר גרים יחד תקופה ארוכה, להגיע ליועץ זוגי לפני נישואיהם, בכדי למצוא טיפים ולקבל תשובות לגבי בעיות זניחות ביניהם שהם שמים לב להם כבר מעכשיו.

המקורות למריבות, משתנים בהתאם לשנות הוותק של בני הזוג

מריבות עשויות להשתנות, בהתאם לשנות הוותק ואף לגילאי הזוג. בתחילת הקשר, המריבות הן סביב ההורים שלו או שלה, היות והם משפיעים על בני הזוג בקבלת החלטות שאינן לשביעות רצונם של אחד מבני הזוג. בכל מקרה, יש להגיע ליועץ זוגי, ולא לפחד לשאול את השאלות. פתרונות ודפוסי חשיבה באמצעות טיפול זוגי, יסייעו לזוג גם בפתרונות יעילים בכל שטחי החיים.

נבנה על ידי Sitexpress