לפרטים וקביעת תור: 072-3712-103

טיפים לזוגיות טובה ומוצלחת

אומרים שהשאלה הגדולה והחשובה ביותר בחיים, זו שעדיין לא מצאו תשובה היא מה זאת אהבה? אך אם ניקח את עצמנו לעולם הספורט, ונזכור שכל מי שזוכה בתואר יודע שהרבה יותר קשה לשמור עליו מאשר להשיג אותו, הרי שהשאלה הנכונה שצריכה להישאל היא בעצם, איך שומרים על אהבה לאורך שנים, איך שומרים על זוגיות טובה ומוצלחת בלי לגרום לה להיהרס.

אין זה סוד, שבשביל זוגיות טובה צריך לעבוד, זה לא בא בקלות, צריך להשקיע הרבה זמן ומאמץ בשביל זה. הרי לא לכל אחד נוח וקל לחיות עם עוד בן אדם, בטח לא לאורך שנים ארוכות, כשהכוונה היא לחיות ביחד במשך עשרות שנים. לכן אנחנו צריכים שיהיה לנו כמין ארגז כלים אשר יעזור לנו לשמור על הזוגיות, לפתח ולקדם אותה.

בחלק הבא של המאמר נציג בפניכם שורה של טיפים כיצד לשמור על זוגיות טובה לאורך שנים. מן הסתם, חלק מן הטיפים ייראו לכם ברורים מאליהם. ובכל זאת, נרצה לספר לכם עליכם לעשות, שכן כל דבר קשור לשני, כל דבר צריך לבוא ביחד עם השני, לא פעם תגלו שבן או בת הזוג שלכם יודעים שאתם נפלאים בדבר אחד, אך הם מצפים שתהיו טובים גם בשאר הדברים.

5 טיפים לזוגיות טובה

פשרות

בואו נשים את הדברים על השולחן, זוגיות היא לא דבר קל מסיבה אחת, אנחנו צריכים לוותר באופן מסוים על עצמנו למען מישהו אחר. מישהו שאנחנו אוהבים ובכל זאת מדובר בויתור. אך כן, צריך להתפשר. בשביל שהזוגיות תצליח כל אחד צריך לדעת שהוא צריך להכיל את הרצונות של הצד השני. הוא לא יכול להיות אנוכי ואגואיסט. הוא צריך לקבל את העובדה שלא כל דבר שהוא רוצה יתבצע ובטח לא כמו שהוא רוצה. בסופו של דבר, הדברים צריכים להתבצע בפשרה ובהחלטה משותפת.

בכל זאת אל תוותרו על עצמכם

יש לא מעט בני זוג שמוותרים על עצמם, על החלומות והשאיפות שלהם, על חברים וחברות, והכל למען הזוגיות. זה אסור. כל אחד מביא את עצמו למערכת היחסים אך הוא חייב לשמור גם משהו מעצמו לעצמו. אחרת מהר מאוד הוא יהיה מתוסכל וממורמר וזה ישפיע על הקשר. תשמרו לעצמכם דברים שאתם אוהבים ותעשו אותם ביחד עם דברים שאתם אוהבים לעשות ביחד.

הקשבה

הכל מתחיל ונגמר בהקשבה. לא מספיק לשמוע, להקשיב. להבין מה הצד השני רוצה לומר, לנסות להבין אותו, להיות שם בשבילו. לעיתים הוא לא מבקש אפילו פתרון אלא רק להקשיב. תקשיבו לו והוא ידע שיש מישהו שתומך בו.

העצמה

זו לא תחרות ולא מאבק, אם הצד השני מצליח זה יעשה גם לכם טוב. תעצימו, תחזקו, תנו לו להרגיש שאתם סומכים ובוטחים בו. שניים זה תמיד כוח וזה יכול להביא למקום הרבה יותר טוב.

דברים משותפים

אל תוותרו על זמן איכות, אל תוותרו על יציאות, תשברו את השגרה, רק ככה תיהנו מהקשר. השגרה יכולה להרוס קשרים, בעיקר כאלה שנמשכים זמן רב, אתם רוצים שהקשר יפרח? תחפשו כל הזמן מה אתם יכולים לעשות ביחד.

נבנה על ידי Sitexpress